Nie daj sobie wmówić, że klasyka to po prostu nuda!

Nie daj sobie wmówić, że klasyka to po prostu nuda!

Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz konstruowaniem najbardziej pięknych i doskonałych schodów. Najbardziej na świecie zależy nam na tym, aby klient po zobaczeniu naszego końcowego dzieła był po prostu szczęśliwy i zadowolony. O nic więcej tak naprawdę nie chodzi. Szanujemy każdy pomysł klienta oraz jego wizję na swoje mieszkanie. Od kilku lat bardzo modne stały się domy nowoczesne, które wręcz moderniznem kapią. Chcemy jednak podkreślić, że nie ma nic złego we wracaniu do tego, co ludzkości już znane. Stylowe drewniane schody to nie pójście na łatwiznę czy brak pomysły, to oddanie się klasyce oraz szykowi jakie niosą za sobą wcześniej wspomniane schody. Powrót w architekturze do tego, co dobrze nam znane, to codzienność i nie powinniśmy się tego wstydzić. Jeśli klient zażyczy sobie wybudowania klasycznych drewnianych schodówktóre wszyscy kojarzymy z dawnych małych domków pod laskiem, to dokładnie taki schody otrzyma. Nasi pracownicy od zawsze dostosowują się do potrzeb osoby, której mają wybudować najpiękniejsze na świecie schody, które będą sercem domu.

Gotowość na wyzwania to nasze drugie imię!

Nikt w świecie architektury nie może zamykać się na jeden czy dwa projekty. Głowa zawsze powinna być otwarta, dlatego wszyscy w firmie codziennie śledzą każde, nawet najmniejsze trendy, aby spełnić najśmielsze oczekiwania klientów. Nikt z pracowników nie złapie się za głowę gdy usłyszy, że klient marzy o schodach kaczkach jednobelkowych, tylko po ludzku weźmie się do pracy i przedstawi projekt, który na pewno wszystkich zachwyci. Nie ma nic gorszego niż zamknięcie się na jakiekolwiek nowe pomysły czy trendy. Świat każdej branży idzie do przodu i z dnia na dzień wpada co to na nowe pomysły. Jeszcze kilkanaście lat temu gdyby ktokolwiek usłyszał, że mogą istnieć zewnętrzne schody prosto na piętro, to najpewniej by się zaśmiał. Teraz takie schody to codzienność i coraz więcej klientów właśnie takich sobie życzy. Nieważne z czym przyjdzie do nas osoba, z jakim pomysłem się pojawi. Dzięki temu, że nie zamykamy się kilka projektów i mamy otwarte głowy, będziemy w stanie spełnić każdą, nawet najbardziej skomplikowaną zachciankę.

Doświadczeni fachowcy – tylko tacy tutaj pracują!

Jeżeli zależy Ci na tym, aby za Twoje schody odpowiedzialne były osoby, które wiedzą co robią i które znają się na swoim fachu, to nie mogłeś trafić lepiej. Nieważne z czym przyjdziesz do naszych pracowników i czego sobie zażyczysz, wszyscy podejdą do Ciebie z największym możliwym profesjonalizmem i przyjmą Cię na poważnie. Schody na betonczy klasyczne drewniane, nie ma czegoś z czym nie daliby rady nasi pracownicy. Do wszystkiego zawsze podejdą z otwartą głową i nie zamkną się na żaden pomysł. Praca, którą wykonają będzie na najwyższym światowym poziomie i na pewno nie musisz się martwić, że czeka Cię zgłaszanie miliona poprawek czy przepłacanie Nie musisz się obawiać, ze Twoja praca zostanie zrobiona po łebkach i że będzie źle prezentować się w dzień oddania. Możesz spokojnie spać i robić swoje, podczas kiedy oni będą robili wszystko jak najlepiej jest to możliwe. Profesjonalni wykonawcy schodów to ich drugie imię i nie zostało ono nadane przypadkiem.

Unikalne projekty to nasza specjalność!

Nie musisz obawiać się, że skoro nasza firma obsługiwała kilku z Twoich znajomych to oznacza, ze wszyscy macie identyczne schody i wnętrza. Nic bardziej mylnego. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie i staramy się sprostać potrzebom każdego! Do jednego z klientów będą idealnie pasowały schody dywanowe w salonie a do drugiego po ludzku nie. Nie staramy się na siłę wszędzie wprowadzić projektów, które np., teraz są w modzie czy na topie. Do każdego domu, do każdej osoby i charakteru będzie pasowało coś zupełnie innego. Właśnie co – to próbujemy odkryć za każdym razem gdy dostajemy nowe zlecenie. Jeśli stwierdzimy, że do danego domu będą idealnie wpasowywały się schody drewniane z elementami metalowymi, to będziemy przekonywać do nich klienta, ale nie oznacza to, ze będziemy przekonywać każdego i że rundka po przyjaciołach będzie wyglądała jak chodzenie po własnym domu! 

Napisz do nas